۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين
انجام ماهانه 36 هزار تست در آزمايشگاه بيمارستان خاتم الانبياء(ص) ايرانشهر
معاون درمان دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر:انجام ماهانه 36 هزار تست در آزمايشگاه بيمارستان خاتم الانبياء(ص) ايرانشهر
 معاون درمان دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر:انجام ماهانه 36 هزار تست در آزمايشگاه بيمارستان خاتم الانبياء(ص) ايرانشهر
 
دكتر كامران كردي گفت: ماهانه 20 هزار مراجعه‌كننده سرپايي و بستري به اين آزمايشگاه مراجعه كرده و 36هزار تست در آزمايشگاه انجام مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر،دكتر كردي اظهار داشت: آزمايشگاه بيمارستان خاتم الانبياء(ص) يكي از پركارترين آزمايشگاه هاي استان است و داراي بخش‌هاي هورمون شناسي و سرولوژي، هماتولوژي، بانك خون، پاتولوژي، ميكروب شناسي، بيوشيمي، استريليزاسيون، آزمايشگاه اورژانس است.
وي با بيان اينكه قسمت پذيرش و جوابدهي اين واحد يكي از فعال‌ترين قسمت‌ها در آزمايشگاه است، بيان كرد: روزانه  650 نفربيمار سرپايي و  بستري در آزمايشگاه مورد پذيرش قرار مي‌گيرد، تست‌هاي غير اورژانسي در نوبت صبح و مابقي تست‌ها در 24 ساعت پذيرش مي‌شوند.
دكتر كردي با اشاره به اينكه ماهانه حدود20هزار مراجعه كننده سرپايي و بستري به آزمايشگاه مراجعه كرده و 36هزار تست در آزمايشگاه انجام مي‌شود،افزود: به طور ميانگين در هر سال بيش از500هزار آزمايش در آزمايشگاه ثبت و مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد كه اين آمار در سطح استان بي‌سابقه است.
معاون درمان دانشكده علوم‌پزشكي ايرانشهر در پايان گفت:بخش بيوشيمي و هماتولوژي آزمايشگاه نيز از فعال‌ترين قسمت‌ها در آزمايشگاه بيمارستان است، نيروهاي باتجربه، دستگاه‌هاي به روز و كيت‌هاي اندازه گيري استاندارد از نقاط قوت اين بخش‌ها به شمار مي‌رود.
تاریخ:
1397/07/02
تعداد بازدید:
32
منبع:

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal